Operator maszyn

Data dodania: 08 wrzesień 2017Ogłoszenie: 2257

LOKALIZACJA: OCIĄŻ, między Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim

OFERUJEMY:

• Autobus firmowy dla pracowników grupy Com.40
• Kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.
• Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym.
• Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

ZADANIA:

obsługa maszyn oraz nadzór nad nimi w trakcie produkcji, raportowanie produkcji.

NASZE WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
• Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
• Umiejętność obsługi komputera – mile widziana.
• Predyspozycje do prac mechanicznych – mile widziane.

Kandydatów, którzy zdecydują się na złożenie aplikacji, zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na adres: @

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Konin
Wyświetleń: 26

Najczęściej oglądane w tej kategorii