Praca od zaraz! Opieka nad Seniorami w Niemczech

Data dodania: 14 January 2019Ogłoszenie: 4398
Praca od zaraz! Opieka nad Seniorami w Niemczech
  • Praca od zaraz! Opieka nad Seniorami w Niemczech - zdjęcia

Jako lider rynku opieki domowej w Europie, oferujemy profesjonalną i dostępną alternatywę dla domów opieki. Dostarczamy opiekę na najwyższym poziomie, dlatego dokładamy starań aby rekrutować i podnosić kwalifikacje naszej kadry opiekuńczej. Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 35.600 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem.

Miejsce pracy: Niemcy

Jesteś osobą empatyczną, pomocną i cierpliwą? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania:
• Doświadczenie w opiece osób starszych (rodzinne lub zawodowe)
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (dla osób, które nie posiadają znajomości języka, organizowany jest DARMOWY kurs od podstaw!)
• Chęć do pracy za granicą
• Odpowiedzialność, empatia, opiekuńczość

Oferujemy:
• Wysokie zarobki
• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (ERV)
• Finansowanie przejazdu do domu Podopiecznego
• Darmowe szkolenia językowe i opiekuńcze
• Indywidualnie dobrane oferty pracy

Przyjdź już dziś!
Kontakt: +48 502 912 911. Ta praca jest dla Ciebie!
Rekrutacja na terenie całej Polski!

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 502... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Inny
Lokalizacja: Konin
Wyświetleń: 166

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Koninlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.