Sprzedawca Kasjer Konin

Data dodania: 22 September 2015Ogłoszenie: 566

Obecnie dla naszego klienta – firmy o profilu sprzedażowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer
Miejsce pracy: Konin

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży
• umiejętność obsługi kasy
• wykształcenie średnie
• dobra obsługa komputera
Obowiązki:
• bezpośrednia obsługa klientów
• realizacja planów sprzedażowych
• budowanie długotrwałej relacji z klientem

Oferujemy:
• umowę o pracę
• profesjonalny system szkoleń
• możliwość rozwoju w ramach organizacji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres email proces.rekrutacyjny@gmail.com wpisując w nazwie wiadomości Sprzedawca Konin.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883). Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Sprzedaż
Lokalizacja: Konin
Wyświetleń: 989

Najczęściej oglądane w tej kategorii